Prodej skladu, 12738 m2, Stod

Info u RK za nemovitost
Spočítat hypotéku
Poznámka prodej formou výběrového řízení, minimální nabídková cena nebyla stanovena
Adresa Stod
Vytisknout Poslat e-mailem

Hlídací pes vás upozorní v případě, že se u této nemovitosti změní cena nebo status (rezervováno, prodáno).

Parametry nemovitosti

ID inzerátu 444434
ID zakázky N00021
Typ Prodej
Kategorie Komerční, Sklady
Stav objektu Dobrý
Typ Cihlová
Vlastnictví Osobní
Ener. náročnost C - Úsporná
Plocha pozemku (m2) 8148
Plocha zastavěná (m2) 7883
Plocha užitná (m2) 12738
Plocha kanceláře (m2) 200
Topení
Parkování

Popis

Jedná se o prodej v insolvenčním řízení, prodej nejvyšší nabídce. Rozlehlý areál původního pivovaru (vše na LV č. 2070 pro katastrální území a obec Stod) se rozkládá mezi ulicemi Ostrovní a Domažlická, v těsné blízkosti řeky Radbuzy. Je připojen na rozvod el. energie, voda z vlastní studny, odkanalizování do jímky na vyvážení, bez plynu. Areál je přibližně poslední 2 roky prázdný, bez využití, pouze v jedné části objektu je využívána kancelář a sklady. Přibl. v roce 2009 byly započaty práce na rekonstrukci (byly položeny nové krytiny, tepelné izolace, opravy klempířských prvků, oprava a nátěr fasády, opravy vnitřních stěn a podlah, částečné ústřední vytápění apod.), v poslední době však již bez oprav a údržby.
Při vjezdu do areálu z Ostrovní ulice se nachází jednopodlažní nepodsklepená administrativní budova (fasáda omítnuta, vytápění lokálně kamny na tuhá paliva, okna dřevěná, klempířské práce pozink).
Sklady na poz. parc.č.St. 488/1: nepodsklepená jednopodlažní skladová hala, nepodsklepená dvoupodlažní skladová budova a nepodsklepená třípodlažní skladová hala jsou vzájemně propojeny. Objekt je částečně využíván pro skladování a jako kancelář.
Sklady na poz. parc.č.St. 148/1: vzájemně propojené dvě skladové haly - podsklepená dvoupodlažní a podsklepená čtyřpodlažní. Železobetonové a dřevěné schody, sociální zařízení, rozvody ústředního vytápění v části budovy, dva výtahy. Objekt není využíván, je prázdný cca 2 roky.
Dílna se skladem, skladový objekt a sklad i Domažlické ul. jsou nevyužívané nepodsklepené jednopodlažní objekty. V areálu je vlastní kopaná studna na užitkovou vodu, hl. 3m a vedlejší stavby: menší sklad olejů, paliva, dřevěný sklad, jímka, septik, zpevněná panelová plocha, rampa, přípojky kanalizace, oplocení, vrata apod. Pronájem kanceláře Praha 9, Hloubětín

Makléř

Kontaktovat makléře
E-mail:
obchod@bs.cz
Mobil:
+420 725376426

Souhlasím se zásadami na ochranu osobních údajů.

Mapa

TOPlist