Prodej komerčního pozemku, 6387 m2, Stod

2 300 000 CZK za nemovitost, včetně provize, včetně právního servisu
Spočítat hypotéku
Adresa Stod, Domažlická
Vytisknout Poslat e-mailem

Hlídací pes vás upozorní v případě, že se u této nemovitosti změní cena nebo status (rezervováno, prodáno).

Parametry nemovitosti

ID inzerátu 699205
ID zakázky 0144
Typ Prodej
Kategorie Pozemky, Komerční
Umístění Polosamota
Ener. náročnost G - Mimořádně nehospodárná
Plocha pozemku (m2) 6387
Plocha zastavěná (m2) 409
Doprava Silnice
Topení

Popis

Nabízíme k prodeji velký pozemek o rozloze 6387 m2 v místě bývalého pionýrského tábora na Waldheimu, necelé dva kilometry od města Stod. Na pozemku stojí dvě budovy. Bývalá restaurace a nezkolaudovaná ubytovna se sprchami, sociálním zařízením a pokoji pro vedoucí tábora.
Dle územního plánu z roku 2014 města Stod je tento pozemek vhodný pro veřejnou rekreaci, ale dle jeho vyjádření je možné požádat o změnu. Nový územní plán bude schvalován v roce 2018. Vzhledem k tomu, že sousedící pozemek je odznačen jako obytný, tak v případě tohoto pozemku je dohoda s městským úřadem víc než možná. Velmi vhodné pro nějaký developerský záměr. Věřím, že se za nějaký čas může stát velmi žádaným stavebním pozemkem.
V současné době je možné pozemek prodávat jen jako stavbu slučitelnou s rekreací (zahradu). V případě zájmu je možnost rozprodeje i částí pozemku po řádném geodetickém zaměření.
Budovy na pozemku je možné opravit a využívat pro ubytování nebo rekreaci, nebo je odstranit. Na pozemek je zavedena elektřina v dostatečné kapacitě 220/380V. Voda je zajištěna ze studny na pozemku. V případě výstavby rekreačních budov je nutné vybudovat, dle kapacity, domovní čističku odpadních vod.
Ve dva kilometry vzdáleném městě Stod naleznete veškerou občanskou vybavenost (škola, školka, kino, lékař, množství sportovišť a obchodů) + mnoho pracovních příležitostí u místních firem nebo firem v nedalekém Holýšově.
Vzhledem k rozloze tohoto pozemku a jeho možnému budoucímu využití koupi opravdu doporučuji. Opravdu nutno vidět! Pozemek je možno financovat i úvěrem, který Vám rádi zdarma vyřídíme. Více informací u RK. Prodej bytu 3+1 Rychnov nad Kněžnou

Makléř

Kontaktovat makléře
E-mail:
frantisek.hornik@dirmax.cz
Telefon:
+420 379428449
Mobil:
+420 607075338

Souhlasím se zásadami na ochranu osobních údajů.

Mapa

TOPlist